Odlični rezultati naše vježbeničke tvrtke

U Srednjoj školi Tina Ujevića u Kutini održan je 3. Međužupanijski sajam vježbeničkih tvrtki. Tamo je 3. ožujka sudjelovalo 25 vježbeničkih tvrtki iz Sisačko-moslavačke, Bjelovarsko-bilogorske županije te Grada Zagreba.

Predstavnici naše škole bile su tri vježbeničke tvrtke. Bike Planet d.o.o. s učenicama Ivom Ivaštinović, Julijom Polić i Katarinom Vulinović, Kleopatra d.o.o. s učenicama Lorenom Ciprić, Ana-Marijom Pavlović i Helenom Čavlović koje je vodila profesorica Dijana Bogović Gulić, te vježbenička tvrtka Workwear d.o.o. s učenicama Ivanom Babić, Željkom Jurić i Mirjam Preksavec koje je vodila profesorica Helena Vori.

U kategoriji vizualni identitet tvrtke Bike Planet d.o.o. osvojio je 3. mjesto dok je su u glavnoj kategoriji broja obavljenih transakcija pobijedili osvojivši 1. mjesto.

Vježbenička tvrtka Bike Planet d.o.o. osnovana je početkom 2016. godine, a na tržištu vježbeničkih tvrtki predstavljaju se pod sloganom „Biciklom do cilja!“. Tvrtka se bavi prodajom bicikala i biciklističke opreme, te promoviranjem bicikla kao najboljeg prijevoznog sredstva.

- Želimo motivirati sve naše kupce da ostave svoje automobile u garaži i biciklom krenu na posao ili u školu. Tako će ne samo uštedjeti na novcu, već će učiniti nešto dobro za okoliš i svoje zdravlje. S našim biciklima mogu ostvariti svoje poslovne ciljeve – naglašavale su učenice Iva Ivaštinović, Katarina Vulinović i Julia Polić na sajmu. Poslovni partneri tvrtke su Veble bikes i Park prirode „Lonjsko polje“ koji su učenicima ustupili svoje promotivne materijale.

Dijana Bogović Gulić, prof.

objavio: ANDREA BABIĆ   datum: 24. 4. 2017.